Wordpress SEO By Yoast Eklentisi
 1. Anasayfa
 2. İçerik Yönetim Sistemleri

Wordpress SEO By Yoast Eklentisi

4

Wordpress SEO eklentileri sayesinde kısa bir zaman dilimi içerisinde önemli bir kitleye ulaşmayı başardı. Her geçen gün çok daha geniş kapsamlı bir kitleye hitap eden ve insanların beklentilerini karşılayabilen eklentiler ile daha gelişmiş bir hale gelen bu CMS modelinin gelişiminde ki en önemli unsurlardan birisi de SEO uyumlu olmasıdır. Arama motorlarında daha kısa bir süre içerisinde yükseliş sağlayabilmek için en önemli unsurlardan birisi de On Page SEO kuramına son derece ciddi şekilde önem vermektir. Bu durum sayesinde web siteleriniz kısa süre içerisinde organik bir yükseliş gösterir.

Wordpress SEO By Yoast eklentisi, web sitenizin içeriği ile alakalı olarak yapmanız gereken tüm SEO odaklı çalışmaların en doğru şekilde olması için sizlere imkanlar tanır ve bu durum sayesinde arama motorlarına tamamı ile hazır bir şekilde web sitelerinizi gönderebilme şansına sahip olabilirsiniz. Wordpress içinde ayrı ayrı ayar yapmanıza da imkan tanıyan gelişmiş bir On Page SEO eklentisi olarak nitelendirilebilir.

Wordpress SEO By Yoast Eklentisi
Wordpress SEO By Yoast Eklentisi

Bu eklentinin en önemli özelliklerinden birisi de her yazı için sizleri SEO açısından puanlaması ve uyarmasıdır. Kısacası web siteniz için oluşturacağınız hemen hemen tüm konularda sizleri SEO’ya en uygun şekilde yönlendiren ve buna göre geliştirme sağlayan profesyonel bir eklentidir. Şuan internet üzerinde ücretsiz olarak paylaşıma açılan bu eklenti sayesinde tüm ayarları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilme şansına da sahip olabilecek ve arama motorlarını da sitenize hayran bırakabileceksiniz. Eklenti içerisinde sunulan başlıca ayarlar şu şekilde;

 1. On Page Sayfa ve İçerik Ayarlamaları
 2. Site Haritası Oluşturma
 3. Özel Kalıcı Bağlantı Ayarlamaları
 4. Sosyal Medya Bağlantıları
 5. Özel SEO Puanlaması
 6. Akıllı Optimizasyon Seçeneği

gibi özellikleri ile son birkaç senenin en çok tercih edilen SEO eklentilerinden birisi olmayı da başarmıştır. Zaman içerisinde kullanım alanını geliştiren ve eklenti marketinde milyonlarca indirme rakamına ulaşan bu mükemmel eklentiyi sizlerde web sitelerinizde mutlaka tercih etmelisiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. 26 Aralık 2014

  All in seo’ya belkide rakip olabilecek tek eklentimiz, doğru kullanıldığında oldukça fazla faydası olan güzel bir eklenti. Her WP sistem sahibinin kullanmasında fayda var.

 2. Kendi sitemde bu eklentiyi kullanıyorum ancak bir sıkıntım var. Meta description ve meta tags kısmını yazıya göre otomatik ekletemedim. Her seferinde yazıdan biraz alıp meta description kısmına atıyorum. Daha sona da etiketleri kopyalayıp meta tag yapıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim sizce?

 3. Çok beğenerek kullandığım bir eklenti. All in seo eklentisine göre daha kaliteli ve kapsamlı. All in SEo’nun tek artısı insanların alışkanlıkları. Başka da bir şey değil.

 4. Sitelerimde All in one seo kullanıyorum. Bu eklentiye geçsem, sitede girdiğim başlık ve etiketler gider mi? Geçişi nasıl yapmak uygun olur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir