1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Türk Askerinin Kahramanlıklarını Anlatan Yerli FPS Oyunu Tanıtıldı


0

Yıllardan beri birçok başarılara imza atan Türk askerini tamamen konu alan harika yerli yapım FPS oyunu yolda. “Savaş barışta” ismindeki FPS oyunu sunmuş olduğu güzel grafikler ile de oyuncuların ilgisini çekmeye hazır durumda. Yeni Türk Askeri oyununun adı ne? Günümüzde son derece hızlı bir şekilde artış gösteren Türk yapımı uygulamalar, program ve oyunların sayısı hızlı bir şekilde yükselmeye devam etmekte. Özellikle de son dönemlerde Unity oyun motorunun yayılması ile yükselen oyun yapımlarına bir yenisi daha eklenmiş durumda. Fakat konu olarak son derece iddialı olacak olan bu yeni oyunun ismi ise “Savaş Barışta” olarak açıklanmış durumda.

Oyun 2014 Haziran Ayından Bu Güne Kadar 11250 Saat Üstünde Çalışma İle Bizlerle Buluşuyor!

2014 Haziran ayından bu güne kadar toplam 11250 saat üstünde çalışılan bu projede Alperen Öztürk önderliğinde tam olarak 4 kişilik bir ekip Unity üzerinden oyunu hazırladılar. Oyunun konusu ise son derece ilgi çekici. “Geçmişten günümüze kadar Türk askerinin kahramanlıkları” Oyunun dili ise tamamen Türkçe olacak. Oyun aynı zamanda ücretsiz bir şekilde sunulacak ve bu serinin ilk bölümü olacak olan “Önsöz” bölümü 22 Ağustos 2015 gününde insanlar ile buluşacak. Amatör bir ekip ve amatör bir ruha göre son derece iyi bir grafik kalitesi sunmuş olduğu anlaşılan “Savaş Barışta”’nın ilk bölümü olan Önsöz, oyunu tanıtma ve hikayelerin oyuncuya aktarılması özelliğini taşımakta.

Oyunculardan Gelen Geri Dönüşlerde Değerlendirilecek!

Savaş Barışta oyununun ayrıca oyunculardan gelen geri dönüşleri de kesinlikle değerlendirerek bu geri dönüşler rehberliğinde daha iyi bir şekilde geliştirilmeye ve hikaye örgüsünü de geliştirmeye devam edecekler. Savaşta ve barışta oyunu çoklu oynanabilecek mi? Bu günler için ise sadece tekli oyuncu modu, yani hikaye bazlı olarak çıkacak oyun ilerleyen günlerde yine bu oyuncu kitlesinden geri gelecek olan dönüşlere göre co-op veya çoklu oyuncu modunu da oyuna ekleyeceklerini belirtmiş durumdalar. 22 Ağustos’ta çıkması ile Savaş barışta oyunu nasıl bir ilgi görecek gerçekten merak konusu. Beğenilecek mi? Bunların hepsi ilerleyen günlerde gün yüzüne çıkacak.

Türk Askerinin Kahramanlıklarını Anlatan Yerli FPS Oyunu Tanıtıldı

Günümüzün En İlgi Çekici Oyunlarından Birisi!

Fakat hem FPS, hem de konu olarak günümüzün en çok ilgi çekici yanlarından birini konu alan, Türk yapımı, Türkçe ve tamamen ücretsiz olan bu oyunu indirerek görüşlerinizi bildirmekte her Türk oyuncusunun boynunun borcu olmaktadır. Savaşta ve barışta oyununa yardım nasıl yapılır? Ayrıca bu oyun her ne kadar ücretsiz olmuş olsa da bu yapımcıların emeğini boşa çıkarmamak ve destek olmak için Patreon üstünden çeşitli yardımlarda bulunabilirsiniz. Sadece yardımlarda değil çeşitli görüş ve önerilerinizi de bildirmenizi tavsiye ederiz. Bunun sebebi oyunun ilerleyen bölümlerinde daha kaliteli ve daha farklı bölümler ile bizlerle buluşmasını sağlamak olacaktır. Sizlerde bu oyunu indirmek istiyorsanız “Savaş Barışta” başlığı ile internetten indirmelerinizi rahatlıkla yapabilir ve oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir