OnePlus Two Ne Zaman Çıkacak
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

OnePlus Two Ne Zaman Çıkacak

0

Geçmiş olduğumuz sene belki de en çok konuşulmakta olan akıllı telefon OnePlus One fırtınası görünen o ki gelecek Temmuz ayı ile bir daha başlayacak. OnePlus Two ne zaman çıkacak? Satışları en çok olan ve davetiye yöntemi sayesinde kullanıcılara ulaşmış olduğu için birçok kişi tarafınca beğenilen OnePlus One modelinin en büyük abisi olan One Plus Two veya öteki ismi ile OnePlus 2 gelen çeşitli bilgilere göre Temmuz 2015’te bizler ile buluşacak. Direkt olarak ise Çinli medyacılardan gelen birçok bilgilere göre OnePlus şu aralar OnePlus Two tanıtımı için çalışmakta.Tüm bekleyenlerin gözleri bu telefonda. Çalışmaların da onlara vaat edilen özellikleri yansıtması da bekleniyor diyebiliriz.

OnePlusOne İçin Yaptıkları Hatayı Tekrarlamayacaklar!

Bu şirketin en büyük hedefini sorgulayacak olursak OnePlus One için yapmış oldukları bir hatayı tekrarlamamak ve birçok daha fazla sayıda ünite bazında OnePlus 2’yi satışa çıkarabilmektir. OnePlus 2 ne zaman satışa çıkacak? Şirketin CEO’su olan Carl Pei, daha öncelerinde yapmış olduğu bir açıklamada OnePlus 2 için tam 2015’in 2. Veya 3. Çeyreğinden bahsetmişti. Bu saye de Çin medyasından gelen çeşitli bilgiler dolaylı bir şekilde doğrulanmış oldu. Fazlası ile üretime sokulan tasarımda tüm gözler merakla beklenen ve söz verilen tarihte.

Akıllı Telefonun Sunulacağı Tarih Tartışılıyor!

Akıllı telefonun Temmuz 2015 tarihinde sunulması ve arkasından da satışa sunulacağı bekleniyor. OnePlus Two özellikleri neler? Cihazın çeşitli özellikleri ise belli olmuş durumda. Bunlardan bazıları QualcommmSnapdragon 810 işlemci, 3GB RAM ve 13 MP kamera olarak bilinmektedir. Ayrıca ekran boyutu ise 5,5 inç olacağı tahmin edilmektedir. Kullanıcıların oldukça kolay yönetebilecekleri bu cihazda kaliteli çözünürlük dikkat çekiyor. Aynı zamanda bellek de tam istenilen gibi fazla alan içerecek. Ekran boyutu ise herkesin istediği ve talep ettiği gibi geniş olabilecek. Yakında sitelerde boy gösterecek olan bu telefon için alıcılar şimdiden hazır. Kullanım gereksinimlerinin ileriye dönük gelişimlerini ellerinde görmeye sabırsızlanan müşteriler için de marketler yerlerini ayırmışa benziyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir