Toshiba 3D Gözlüksüz Televizyon Üretecek
 1. Anasayfa
 2. Genel

Toshiba 3D Gözlüksüz Televizyon Üretecek

0

Teknolojik gelişmeler o kadar hızlı bir şekilde ilerliyor ki günümüzde markaların sektöre karşın yapacakları yeni atılımları görmezden gelmek neredeyse mümkün değil. Son birkaç sene içerisinde ortaya çıkacak olan gelişmeler, insanların yeni sistemlerden haberdar olabilmesi için önem arz ediyor. Toshiba ürünleri, bildiğimiz gibi son dönemlerde teknoloji piyasasını alt üst etmeye devam ediyor ve firma durmak bilmeden yeni ürünler üzerinde çalışmalar yürüterek adını çok daha geniş kitlelerin duyması açısından da projeler devam ettiriyor.

Toshiba 3D gözlüksüz 3D televizyon üretecek ve gözlük kavramını tamamen ortadan kaldırarak insanlara yepyeni bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Birkaç sene içerisinde akıllı televizyonların tüketiminde ki inanılmaz artış ile birlikte bu tarz bir proje üzerine eğilim gösteren ve sektöre çok farklı bir boyut kazandıracak olan bu televizyonun yeni bir adı olacak. Likit Kristal Grin Lens teknolojisi adı altında üretilecek bu mükemmel televizyon çok daha farklı özellikler ile de kullanıcıları etkileyecek.

Toshiba 3D Gözlüksüz Televizyon
Toshiba 3D Gözlüksüz Televizyon

3840 x 2160 piksel çözünürlüğünde olacak olan bu mükemmel cihazın aynı zamanda CES 2015 kapsamında tanıtılması bekleniyor. 3D deneyimini gözlüksüz bir şekilde yaşamamıza imkan tanıyacak olan bu mükemmel televizyon teknolojisi, belki de beyaz perde sinemalarda bu konu ile alakalı olarak bir devrim yaratılması ve gözlük paralarından da kurtulunması anlamına gelebilir. 2D ve 3D görüntü seçeneklerini bir arada sunacak olan bu mükemmel cihazın detaylarını merakla bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir