Sosyal medya Paylaşımlarınızla Bayıyor musunuz?
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Sosyal medya Paylaşımlarınızla Bayıyor musunuz?

0

Sosyal medya Paylaşımlarınızla Bayıyor musunuz1

Sosyal medyanın hayatımıza girdiğinden bu yana belki de arkadaşlarımızı, eşimizi dostumuzu ve de profesyonel iş dünyamızdan tanıdıklarımızı da biraz daha net tanımaya başladık. Bilmiyoruz bu iyi mi oldu yoksa kötü mü? Sosyal medyaya baktığımız zaman birbirinden farklı insanların olduğunu görebiliyoruz. Hatta bizi yaşamdan soğutan insanlar…

Siyaset Uzmanları

Şöyle aileniz ya da arkadaşlarınızın paylaşımlarına bakarsanız sanırsınız hepsi bir siyaset uzmanı herkes kendi alanında bir strateji geliştiriyor. Hatta bazılarının kopyala yapıştır yazıları var ve ne anlatılmak istendiğini bile anlamamış. Aslına bakarsanız düşünmeniz gereken bunlar hep mi böyleydi ya da klavye başında mı bilmişlik taslıyorlar. İnsanları artık anlayabilmekte mümkün değil. Hele ki siyasetçilerinde bir spor uzmanı gibi yorumları var ki insanın maç sonrasında sosyal medyadan uzaklaşmasını sağlıyor. Kısacası şunu söyleyeyim sosyal medya da paylaşımlar bizi hayattan soğutuyor.

Enerji Çekiciler

Tabi kimsenin 24 saat boyunca Polyanna gibi ortada dolaşması beklenmez. Ancak bazı insanları gördüğünüzde bu kadar mendeburluğunda fazlaca olduğunu söylemek gerek. Tabi her gününüz bir olmayacak ancak sürekli olarak bir depresyon hali, bir hastalık,bir sinir stres de bir yere kadar değil mi? işin şaka tarafı bir yana bu insanlar sizi de olumsuz etkileyip enerjinizi çekip almıyorlar mı?

Sosyal medya Paylaşımlarınızla Bayıyor musunuz

Dikkat Çekmede Master Yapmışlar

Drama kraliçelerinden bahsediyorum. Hayatlarında sürekli arkalarından vurulmuş olduklarını düşünen ve bizi de düşündüren bu insanlar. Üstelik bu insanlara baktığımız da ne gelirse iyilerden geliyor gibi bir mantık çıkıyor. Onlar hep vefalı ama karşılarındakiler onlara hiç değer vermemiş.

Sosyal medya güzel ama yukarıdaki insan tipleri ve paylaşımları bizi derinden etkiliyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir