Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA serilerinin son dönemde bir hayli fazla tercih edildiğini biliyoruz. Özellikle de belli bir yaştaki gençler bu oyuna çok fazla ilgi gösteriyor. Son çıkan haberlere göre de GTA 6 ile ilgili yeni bilgiler ortaya atılmıştı. Rockstar Games’in yeni oyunu hakkında ilk bilgilerde seslendirme sanatçısı tarafından basına sızdırıldı. Peki milyonlarca oyuncunun merakla beklediği GTA 6 ne zaman çıkacak?

GTA 6 Hakkındaki Bilgiler

ROckstar Games firması 2013 yılında GTA 5 oyununu çıkarmış ve bu seriyle birlikte de büyük rekorlara imza atmıştı. Oyunun ilk 24 saat içinde rekor kırdığı ve 1 milyar dolarlık gelir elde etmiş olduğu biliniyor. GTA 5 şu an online olarak yine en çok oynanan oyunlar arasında ancak yeni sürümüyle birlikte de oyunda güncellemeler ve eklentiler yapıldığını görebiliyoruz. Henüz GTA 6 konusunda resmi bir açıklama yapılmamış olsa da yeni bir açıklama kısa zaman içinde bekleniyor.

Oyunun yapımcısı olan ROckstar Games firması şu an Red Dead Redemption 2 ile fazlaca meşgul. GTA 6’da seslendirme yapan Tim Neff isimli bir kişinin paylaştığı CV’sinde yer alan bilgiye göre oyunun seslendirme aşamasında olduğu tahmin edildi. Bunun yanı sıra aktör bu bilgileri yalanlamış olsa da basına bir kere sızdı.

GTA’nın 6. Serisiyle birlikte yeni bir takım şeyleri de deneyebileceği iddialar arasında yer alıyor. Tahminlere göre oyunda Amerikan Rüyası bu kez ülke dışına kadar çıkabilir. Yani oyunun Tokyo’ da geçebileceğine dair iddialar söz konusu. Bunun yanı sıra iki binlerin başında GTA Tokyo adındaki oyun da son anda iptal edilmişti.

Bir önceki yazımız olan Youtube’da İzlenmeyi Arttırma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ