Whatsapp Numara Gizleme Nasıl Yapılır?
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Whatsapp Numara Gizleme Nasıl Yapılır?

0

Cep telefonumuzda kullandığımız ve hiç kimsenin vazgeçemediği uygulamalardan birisi olan WhatsApp kullanıcılarına farklı bir özellik daha sağlamaya başladı. Artık whatsApp uygulamanızda numaranızı da gizleyebilme özelliğini kullanabiliyorsunuz. Sanal bir şekilde oluşturduğunuz telefon ve de sanal numara sayesinde hem ücretsiz olarak hem de gizli numara şeklinde kullanabiliyorsunuz.

Whatsapp Numara Gizleme

whatsApp bilindiği üzere milyonlarca kullanıcıya sahip. Amerika merkezli olan birçok ücretsiz numara bulunduran siteler aracılığı ile kendi numaranızın dışında daha farklı numara kullanabiliyorsunuz. Örnek bir numara sitesi soracak olursanız receive sms online ve vovox sitelerini size önerebilirim. İsterseniz de vovox sitesinden nasıl numara alacağınızı kısaca bir anlatayım.

Whatsapp Numara Gizleme Nasıl Yapılır1

İlk yapmanız gereken şey https://signup.voxox.com/signupvoxox sitesine girmek olacak. Bunun ardından karşınıza çıkacak olan bir üyelik formu var ve bu formu doldurmanız gerekiyor. Formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra altta yer alan Sin Up Free sekmesini tıklıyorsunuz.  Karşınıza SMS onayının yer aldığı bir sekme açılacak burada kendi numaranızı yazıyorsunuz ve Submit butonuna basıyorsunuz.

Gönderilen aktivasyon kodu ile birlikte yeni numaranız da hazır oluyor. Sonrasında ise whatsApp uygulamasına girerek doğrulama ekranına yeni numaranızı giriyorsunuz. Bundan sonra bu numaraya gelen SMS ve çağrıları da verdiğiniz mail adresinde görebiliyorsunuz.

Tebrikler artık sizin de farklı bir numara kullandığınız whatsApp uygulamanız var. Numaranızı göstermek istemediğiniz kişiler artık uygulama üzerinden size siz istemediğiniz sürece ulaşamayacaklar.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir