Samsung Galaxy Note Edge Çıkış Tarihi ve Fiyatı
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy Note Edge Çıkış Tarihi ve Fiyatı

3

Merakla beklediğimiz ve özellikleri ile fark yaratan Samsung Galaxy Note Edge isimli telefon ile alakalı olarak detaylar ülkemiz için şekillenmeye başladı. Bir süre öncesinde Avrupa’nın belli başlı önde gelen ülkelerinde satışa çıkan ve ciddi anlamda ilgi görerek satış rakamları açısından da şirketi memnun etmeyi başaran bu mükemmel cihaz, ülkemiz için de resmi olarak birkaç gün içerisinde satışa çıkacak. Cihazı diğer modellere nazaran farklı kılan en önemli özelliklerden birisi de kuşkusuz ki tasarımında ki farklılıklar olacak ki herkesi memnun edecek bir cihaz olacak.

Samsung Galaxy Note Edge çıkış tarihi ile alakalı olarak Türkiye yetkililerinden resmi açıklama bugün içerisinde geldi. Cihazın resmi olarak 22 Aralık 2014 tarihinde tüm ülkemiz mağazalarında satışa çıkması bekleniyor. Bu tarih itibari ile cihazı internet üzerinden ya da birebir şekilde giderek mağazalardan satın alabilme şansına sahip olabileceğinizi söylemekten mutluluk duyuyoruz. Cihazı bizlerde merak içerisinde bekliyoruz ve zaman içerisinde çok daha geniş bir kitleye hitap edeceğini az çok tahmin ediyoruz.

Samsung Galaxy Note Edge
Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge satış fiyatı ile alakalı olarak da ülkemize özel ilk resmi açıklama geldi. Cihazın her anlamda önceki sürümlere nazaran farklı olması ve kompakt tasarımı benimsemesi aslında maddi olarak da çok ciddi bir yükü telefonun üzerine koymuş. Kısacası telefonu bu yük ile almak zorunda olacağınızı söyleyebilirim. Yapılan açıklamaya göre cihazın satış fiyatı 2799 TL olacak ve bu fiyat ile birlikte online ortamdan da rahatlıkla ile satın alınabilecek. Bildiğimiz gibi ülkemizde artık cep telefonlarına taksit imkanı kaldırıldı.

Cihazın görüntüsü o kadar kaliteli ki kısa bir zaman içerisinde fenomen haline gelecek cihazlardan birisi olacak gibi görünüyor. Hal böyle olunca insanların beklentileri gelecek modeller ile alakalı olarak çok daha yükseliyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Tasarımı itibariyle çok şık ve cezbedici bir telefon fakat fiyat aralığı bahsettiğiniz gibi olursa çok tercih edileceğini sanmıyorum, umarım F/P oranı kullanıcılar için daha iyi olur.

 2. Note serisi oldukça büyük telefonlar hele ki bayanlar için. Ancak oldukça güzel telefonlar.

 3. Tasarımına bayıldım. Yanındaki eğimi harika düşünmüşler. Sırf bu eğimden dolayı bile alabilirim. Tabi fiyatlarının biraz daha düşmesini bekleyeceğim. Samsung bu işi biliyor..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir