Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Samsung Galaxy A7 Ufukta Göründü

Samsung Galaxy A7 Ufukta Göründü

Akıllı telefon gelişmesi ile birlikte markalar yeni nesil ürünler geliştirmeye başladılar. Samsung Galaxy A7 isimli yeni nesil cep telefonu ile alakalı olarak Samsung firması kanadından ilk resmi açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamalara göre kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni segment bir ürün üzerinde çalışmaya başlayacak olan şirket, ciddi anlamda fark yaratacak bir ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve Galaxy Note sürümü bir kasa yapısına sahip olacak şekilde donanım anlamında da farklı seçenekler sunacağı yeni segment bir ürün geliştirme yolunda da önemli adımlar atacak gibi görünüyor.

Kısa bir zaman dilimi içerisinde Samsung Galaxy A7 isimli cihaz ile birlikte donanım verilerinin de ciddi anlamda netlik kazanmasını bekliyoruz. Şuan için şirket kanadından yapılan tek açıklama, böyle bir proje üstünde çok yoğun bir çalışma yürüttükleri ve bu çalışma akabinde de önceki sürümlerine nazaran çok daha kaliteli bir telefon modeli geliştirdiklerini de açıkladılar. Telefonun tasarımı hakkında fikir sahibi olabilmemiz için ilk resmi bilgiler elimize ulaştı. Bu resimleri sızdıranlar hakkında Allah bilir ne işlemler uygulanacak.

Samsung Galaxy A7

Samsung Galaxy A7

Cihazın teknik donanımı ile alakalı olarak yukarıda da belirttiğimiz üzere net bir açıklama henüz yapılmadı ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak paylaşımlarımız devam edecek. Teknoloji piyasasını en iyi şekilde takip etmek ve sizlere en doğru bilgileri vermek bizim işimiz. Samsung Galaxy A7 özellikleri ile alakalı olarak internet üzerinde yayınlanan belli başlı özellikler söz konusu ve bu özellikler henüz kesinleşmeyen ve firmalar tarafından açıklanan özelliklerden.

Cihazın özellikleri Samsung resmi internet sitesi üzerinden açıklanmadı ancak kısa bir süre içerisinde açıklanmasını bekliyoruz. Bu bağlamda sitemiz içerisinde en kısa süre içerisinde sizleri bilgilendireceğiz.

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Sistem Gereksinimleri Yayınlandı başlıklı makalemizde windows 10 sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ