PlayStation Plus Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Oyun

PlayStation Plus Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu

0

PlayStation 4 ile birlikte Sony tarafından sunulan ücretli PlayStation Plus üyeliğinin en büyük avantajı, her ay PS4, PS4 Pro, PS3 ve PS Vita platformlarında pek çok ücretsiz oyuna sahip olmanız. PlayStation Plus Şubat Ayı Oyunları da sonunda belli oldu.

Genellikle bağımsız yapımcılar tarafından hazırlanan bu oyunlar, PlayStation Plus ile birlikte sunulurken, gözünüzden kaçan çok kaliteli yapımlar olabiliyor. Çıktığı zaman paranız olmadığı için de alamadığınız bu oyunlar, PS Plus üyeliği sayesinde ücretsiz olarak sunuluyor.

Bu şekilde oyunları hemen oynamayacak olsanız bile, en azından kütüphanenizde ücretsiz olarak kalıyor ve ileri bir tarihte deneyebiliyorsunuz. Aktif bir PS Plus üyeliğiniz olduğunuz sürece bu oyunlara erişebiliyorsunuz. Şubat ayında PS Plus sahiplerinin ücretsiz edineceği oyunlar arasında LittleBigPlanet 3 de bulunuyor.

Bu ay ise PlayStation Plus ile birlikte pek çok yeni oyun ücretsiz olarak sunuldu. İşte PlayStation Plus Şubat oyunları:

Şubat 2017 – PS Plus Oyunları
LittleBigPlanet 3 – PS4
Not a Hero – PS4
Starwhal – PS3
Anna Extended Edition – PS3
Ninja Senki DX – PS Vita (PS4’te de var)
TorqueL – PS Vita (PS4’te de var)

Bu ay özellikle LittleBigPlanet 3 gibi bir klasik ücretsiz oyunlar arasında dikkat çekerken, PlayStation Plus oyunları aynı şekilde 2017 Mart ayında da ücretsiz oyunlarını alabilecekler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Dokunmatik Ekran Tarihi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir