Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

iPhone 7 Tasarımları Ortaya Çıktı

iPhone 7 Tasarımları Ortaya Çıktı

iPhone 7 ile alakalı olarak bazı detaylar daha şimdiden internet üzerinde aktif olarak yer almaya başladı. Bu yer alan bilgiler ve yayınlanan resimlere göre mükemmel gelişmeler meydana gelecek gibi görünüyor. Apple şirketi, yeni tasarım resimlerine nazaran kasa yapısında ki bir tabusunu daha yıkarak Full Screen dokunmatik monitör geliştirme konusunda eğilim gösterecek. Klasik siyah kasa yapısından ziyade artık gri renkler üzerine eğilim gösterilecek gibi görünüyor.

iPhone 7 tasarımları internet üzerinde resmi olarak yayınlandı. Bu görseller aslında klasikten çok daha fazla uzaklaşan bir özelliği bizlere sunacak gibi görünüyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri konsept tasarımlar ile alakalı olarak bilgi sahibi yapmak istiyoruz.

iPhone 7

iPhone 7

iPhone 7 Concept

iPhone 7 Concept

iPhone 7 Full Screen

iPhone 7 Full Screen

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Steam Fiyatı Düştü, Kapışın başlıklı makalemizde gta 5, gta 5 ön sipariş fiyatı ve steam fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rıdvan dedi ki:

    Amerikan şirketleri işini biliyor. Daha birini piyasada eskitmeden diğerini sokuyorlar. Biz teknoloji bağımlılarıda en yanisi neyse varımızı yoğumuzu ona veriyoruz.

BİR YORUM YAZ