Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

GTA 5 Steam Fiyatı Düştü, Kapışın

GTA 5 Steam Fiyatı Düştü, Kapışın

GTA 5, dünyanın en merak ile beklenen bilgisayar oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyordu. Kısa bir zaman dilimi içerisinde en gelişmiş şekilde hazırlanan ve hatta bilgisayar versiyonunun çok daha kaliteli olması için diğer oyun konsollarından biraz daha fazla beklenerek ve üzerinde durularak geliştirildi. Tabi ki insanlar oyunun çıkış fiyatı ile alakalı olarak merak ile sorularını bizlere yönelttiler. Bilgisayar versiyonunun çıkmasını merak ile bekliyorduk ve beklediğimizden çok daha uygun fiyatlar ile satışa çıktığını söyleyebilmekteyiz.

Steam fiyatları, bildiğimiz gibi oyunların resmi satış fiyatları olarak artık dikkat çekiyor ve her ne olursa olsun insanlar online olarak satın almak için bu sistemi kullanmaya başladılar. Oyunun PC versiyonu Mart 2015 tarihine ertelenen bilgisayar sürümü ile birlikte çok daha mükemmel seçenekler karşımıza çıkacak. Şuan GTA 5 ön sipariş fiyatı resmi olarak 200 TL olarak biliniyordu.

GTA 5

GTA 5

GTA 5 ön siparişte fiyatı nedeni ile mi yoksa daha çıkmasına çok zaman var diye mi satın alınmıyor bilmiyorum ancak şuan için çok fazla ilginin olmadığı görülüyor. Yapımcı şirket bu konu ile alakalı olarak bir yaptırım yoluna gitti ve ön sipariş fiyatını 200 TL’den 180 TL’ye çekti. 20 TL’lik indirimin ardından ön sipariş rakamlarında ciddi bir artış gözlemlendi. Özellikle ülkemize bu oyunu pazarlamak isteyen yapımcı şirket, bu anlamda çok daha uygun fiyatlar sunabilir kanısındayım.

Bir önceki yazımız olan İslamofobi'ye Facebook Engeli başlıklı makalemizde facebook, islamofobi ve islamofobi içerikli sayfalar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ