GTA 5 Steam Fiyatı Düştü, Kapışın
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

GTA 5 Steam Fiyatı Düştü, Kapışın

0

GTA 5, dünyanın en merak ile beklenen bilgisayar oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyordu. Kısa bir zaman dilimi içerisinde en gelişmiş şekilde hazırlanan ve hatta bilgisayar versiyonunun çok daha kaliteli olması için diğer oyun konsollarından biraz daha fazla beklenerek ve üzerinde durularak geliştirildi. Tabi ki insanlar oyunun çıkış fiyatı ile alakalı olarak merak ile sorularını bizlere yönelttiler. Bilgisayar versiyonunun çıkmasını merak ile bekliyorduk ve beklediğimizden çok daha uygun fiyatlar ile satışa çıktığını söyleyebilmekteyiz.

Steam fiyatları, bildiğimiz gibi oyunların resmi satış fiyatları olarak artık dikkat çekiyor ve her ne olursa olsun insanlar online olarak satın almak için bu sistemi kullanmaya başladılar. Oyunun PC versiyonu Mart 2015 tarihine ertelenen bilgisayar sürümü ile birlikte çok daha mükemmel seçenekler karşımıza çıkacak. Şuan GTA 5 ön sipariş fiyatı resmi olarak 200 TL olarak biliniyordu.

GTA 5
GTA 5

GTA 5 ön siparişte fiyatı nedeni ile mi yoksa daha çıkmasına çok zaman var diye mi satın alınmıyor bilmiyorum ancak şuan için çok fazla ilginin olmadığı görülüyor. Yapımcı şirket bu konu ile alakalı olarak bir yaptırım yoluna gitti ve ön sipariş fiyatını 200 TL’den 180 TL’ye çekti. 20 TL’lik indirimin ardından ön sipariş rakamlarında ciddi bir artış gözlemlendi. Özellikle ülkemize bu oyunu pazarlamak isteyen yapımcı şirket, bu anlamda çok daha uygun fiyatlar sunabilir kanısındayım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir