1. Anasayfa
 2. Advertorial İçerik

Cep Telefonu Tamir Fiyatları


0

Günlük hayatımızın olmazsa olmazı haline gelen akıllı telefonlar gelişmiş özellikleri kadar dayanıklı oluşlarıyla da ön planda. Ancak son teknolojiyle üretilmeleri ve güçlü bir yapıya sahip olmaları bozulmalarına engel değil. Maalesef onların da bozulma lüksü var. Cep telefonunuz bozulduğunda insanlarla iletişim kuramadığınız gibi birçok işiniz yarım kalır. Bu durumda telefonunuzu hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir adres ararsınız. İşte tam bu ihtiyacınıza çözüm bulacak bir servis var.

Cep telefonu tamir fiyatları

Yenilikçi cep telefonu tamiri servisi olan Cepfix, hızlı ve pratik hizmetleriyle cep telefonu tamirini oldukça kolay hale getiriyor. Cepfix’de Apple, Samsung, HTC, LG gibi çeşitli markaların cep telefonu modelleri tamir edilmekte. Bunun için Cepfix’e girip telefonunuzun marka ve modelini seçip arıza durumunu belirterek tahmini fiyat almanız yeterli. Siparişinizle birlikte Cepfix ekibi telefonunuzu evinizden teslim alarak cihazınızı incelemeye başlıyor. Peki Cepfix’in tamir fiyatları nasıl? Sizler için sık kullanılan birkaç modelde oluşacak sorunları ve bunlar için ödeyeceğiniz tamir fiyatlarını bir araya getirdik.

iPhone 5s

Cepfix, iPhone tamiri için ideal bir adres. iPhone 5s kullanıcısıysanız, cihazınızda oluşan ekran sorunlarını Cepfix’de 325 TL’ye tamir ettirebilirsiniz. Şarj soketi arızası için 90 TL, arka kamera sorunu ve ana buton bozukluğu için 94 TL, sesin kesik gelme durumu için 71 TL, ön kamera problemi için 77 TL’lik bir ücretlendirme ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cihazınızın ana buton ve ses tuşu bozuk ve aynı zamanda ekranı kırıksa bunların tamir için 499 TL’lik bir ödeme yapmanız gerekebilir.

İPhone 4S

iPhone 4s cihazınızın ekranı kırıldı veya ekranında donma sorunu varsa, 160 TL’ye tamir ettirebilirsiniz. Cepfix’de şarj soketi tamiri için 65 TL, arka kamera tamiri 71 TL, ön kamera 65 TL, ana buton tamiri 79 TL ve kablosuz ağ bağlantı problemi için 59 TL’lik bir ücretlendirme sizi bekliyor.

Cihazınızın ana butonu ve arka kamerası düzgün çalışmıyor ve aynı zamanda kablosuz ağ bağlantı problemi yaşıyorsanız 209 TL’lik tahmini bir fiyatla cihazınızın tamirini yaptırabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3 kullanıcısıysanız, cihazınızda oluşan ekran sorunlarını 365 TL ücret karşılığında giderebilirsiniz. Bataryanızın ömrü dolduysa pil değişimi yaptırarak cihazınızdan ilk günkü verimi alabilirsiniz. Pil değişimi için ödeyeceğiniz tahmini ücret 84 TL olacaktır.

Şarj soketi arızası için 65 TL, arka kamera sorunu için 77 TL, ana buton bozukluğu ve Touch ID sorunu için 171 TL, Titreşim sorunu için 59 TL, yan buton arızası ve Sim kart sorunu tamiri için 65 TL ödemeniz gerekiyor. Ana buton, şarj soketi arızalı olup bir de ses gelmeme sorunu varsa 301 TL’ye bu sorunları giderebilirsiniz.

HTC Desire 300

HTC Desire 300 cihazınızda oluşacak ekran sorunları ve dokunmatik cam kırığı için Cepfix 220 TL’lik bir tahmini fiyat ortaya koyuyor. Telefonunuzun sesi çıkmıyorsa 71 TL’ye tamirini gerçekleştirebilir, hafıza kartında bir sorun varsa 100 TL ödeyerek problemin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

LG G2

LG G2 cihazınızın ekranı kırıldıysa veya ekranda donma hatası varsa, 325 TL’ye bu sorunları giderebilirsiniz. Arka kamera ve video görüntüsünde oluşan problemlerin tamiri için 94 TL, şarj soketiniz arızası için 118 TL ödemeniz gerekmekte.

Sizlerle birkaç akılı telefon modellerinin çeşitli arızalara yönelik tahmini tamir fiyatlarını paylaştık. Cepfix’in cep telefonu tamir fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.cepfix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir