Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Microsoft, İos İçin Sunduğu Office Paketini Güncelleyerek Biraz Daha Geliştirdi!

Microsoft, İos İçin Sunduğu Office Paketini Güncelleyerek Biraz Daha Geliştirdi!

Microsoft,  Apple kullanıcıları yani İos işletim sistemi için sunduğu Office paketini güncelleyerek biraz daha geliştirdi. Kullanıcıların daha güvenli ve daha kolay işlem ve transfer yapabilmesini sağlayacak yeni güncelleme Microsoft tarafından yayınlandı. Artık kullanıcılar Word, Excel ve Powerpoint verilerini daha iyi şekilde kullanabilecek. Bunun yanı sıra güncelleme paketinde Outlook için de daha iyi bir performans sunması açısından uyum ve entegrasyon güncellemeleri mevcut. Güncellemede yer alan diğer önemli nokta ise dosyalar üzerinde ortak çalışabilme özelliği. Dosyalar üzerinde ortak çalışma yapabilmek için PC zorunluluğunu ortadan kaldıran güncelleme ile büyük bir kolaylık da gelmiş oldu. Bundan sonra Word, Excel veya Powerpoint dosyalarınızda bulunan dokümanların, tabloların ve sunumların üzerinde grupça çalışmak için kişileri davet edebileceksiniz.

Microsoft, İos İçin Sunduğu Office Paketini Güncelleyerek Biraz Daha Geliştirdi!

Hız Sorunu Yaşamadan Verilerinizi Yönetin!

Paylaştığınız ve ortaklaşa çalıştığınız belgeler üzerinde zaman kaybı yaşamaksızın işlem yapabilecek, dosyaları görüntüleyebileceksiniz. Güncellemede yer alan Outlook entegrasyonu ve uyumluluğu ile zaman kaybını en aza indirgeyeceksiniz. Hem de yeni gelen düzenleme ile dosyaları Outlook üzerinden düzenlemek te mümkün olacak. Bu sayede dosyalarınız, Excel tablolarınız ve sunumlarınız üzerinde yapacağınız işlemleri çok daha kısa sürede tamamlayabilecek, verilerinize kolaylıkla ve hızla erişebileceksiniz. Apple ve iPad için Microsoft Office uygulamalarını App Store aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden, kolaylıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google artık pes etti başlıklı makalemizde Facebook duvarı, Google Blog ve Google Plus fotoğraf paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ