Celluon Magic Cube Projeksiyon Klavye Teknolojisi
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Celluon Magic Cube Projeksiyon Klavye Teknolojisi

0

Teknoloji o kadar hızlı bir şekilde ilerliyor ki projeksiyon klavye olarak geliştirilmiş Celluon Magic Cube, bu anlamda bizlere sunulan en büyük kanıtlardan birisi. Kısa bir zaman içerisinde bilgisayar teknolojileri ve donanımsal gelişmeler o kadar hızlı bir bürüme içerisine girdi ki geliştirilen ürünlere karşı şaşkınlık içerisine kalmamak elde değil. Yanlış duymadınız, artık projeksion mantığı ile çalışan dokunmatik bir klavye sahibi olacaksınız. İstediğiniz yere yansıtma yapabilirsiniz, hiç önemli değil. Dilerseniz bir masaya, dilerseniz birinin vücuduna yansıtın ve klavyeyi kullanın.

Celluon Magic Cube, bu zamana kadar geliştirilmiş en etkin klavye olarak dikkat çekiyor. Bundan bir süre önce sizlere dokunmatik klavye teknolojileri ile alakalı olarak en detaylı şekilde bilgilendirme sunmuştuk. Şimdi ise çok daha farklı bir teknolojiyi sizler ile tanıştırıyoruz. Mükemmel bir klavye deneyimi sizleri bekliyor olacak ve kısa bir zaman dilimi içerisinde kafanızdaki tüm soru işaretleri ortadan kalkacak. Nasıl mı? Ürünü biraz daha detaylı olarak inceleyelim.

Celluon Magic Cube

Celluon Magic Cube Özellikleri

Android 2.2 ve İOS 4 sürümlerinin üstü tüm sürümlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir projeksiyon klavye. Kısacası mobil cihazlarınız için geliştirilmiş. Ancak denendi ve Windows işletim sistemli bilgisayarlarda da sorunsuz bir şekilde çalıştığı kanıtlandı. Yansıtıcı cihazdan dilediğiniz yere klavye yansımasını göndererek bu deneyimi hisseder gibi yaşayacaksınız.

Birkaç sene içerisinde meydana gelen gelişmeler akabinde her geçen gün çok daha hızlı gelişmeler yaşanıyor. Şuan 200 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan bu mükemmel ürün kısa bir zaman dilimi içerisinde satışa sunulacak. Cihazın videolu ön incelemesini de sizlere sunuyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir