Xiaomi Mİ5 Çin Tanıtımı Yapıldı

Xiaomi Mİ 5

Akıllı telefon teknolojileri o kadar ciddi bir hız ile gelişiyor ki markaların sürekli olarak çok daha ileri gitme amaçları, yeni nesil ürünlerin farklı teknolojiler ile karşımıza çıkmasına da neden oluyor diyebilmekteyiz. Xiaomi Mİ 5 isimli telefon, geçtiğimiz günlerde Çin’de yapılan bir lansman ile tanıtıldı ve bu tanıtımın ardından dünyanın gözü bu cihaza çevrildi. Eleştiriler de oldu övgülerde oldu ancak kasa yapısı anlamında biraz özentiye kaçan telefonlardan birisi olmuş desek yanılıyor olmayız.

Bu cihazın kasa yapısı Galaxy Note serisinden çok da farklı bir kasa değil. Aşağıda vereceğimiz resme baktığınız zaman bu anlamda benzerliğin ne kadar yüksek olduğunu görebilme şansına sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte cihazın teknik donanımlarını da incelediğimizde gerçekten çok da fazla sorun yaşatmayacak ve kaliteli donanım özelliklerine sahip olduğunu görüyoruz. Bu donanım özellikleri zaman içerisinde mükemmel seçenekleri beraberinde getirebilir ve sektörün ilgisini ciddi anlamda çekecek bir telefon olacak.

Xiaomi Mİ 5
  1. 5.7 İnç 1440×2560 QHD Safir Ekran Modeli
  2. SnapDragon 810 64 Bit İşlemci
  3. Adreno 430 Grafik Kartı
  4. 3 GB RAM Bellek
  5. 20.7 MP Arka Kamera

gibi özellikleri ile arka kamera kalitesi çok büyük seçenekler sunuyor diyebilmek mümkün. Kısa bir zaman içerisinde meydana gelecek olan yenilikler ile birlikte cihazın daha ilerleyen modellerinde çok daha mükemmel seçenekler sunulacak gibi görünüyor. Teknolojiyi yakından takip edebilmek için sitemizi çok daha yakından takip edin ve sektörü avucunuzun içine alın.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık