LG Watch Sport Çıkış Tarihi ve Özellikleri

lg-watch-sport

LG Watch Sport çıkışa hazır ve Android Wear 2.0 ile gelen akıllı saat, ilk LTE bağlantılı saat de olacak. Fitness takip sistemi, kalp monitörü, GPS, barometre ve su geçirmez kasayla gelen LG Watch Sport, Google’ın Apple’a en büyük cevabı olacak.

LG Watch Sport Çıkış Tarihi ve Fiyatı
LG Watch Sport pahalı bir akıllı saat olacak fakat daha pahalı olan Apple Watch 2’yle kıyaslanınca, çok daha iyi bir cihaz olduğunu söylemeliyiz.

Amerika’da 349 Dolar’a satılan cihaz muhtemelen ülkemizde en azından iki katı fiyatla mağazalarda yerini alacaktır.

LG Watch Sport Özellikleri
45.4 x 51.21mm ölçülerle gelen ve oldukça komforlu olduğu söylenen LG Watch Sport, aynı zamanda sadece 89g ağırlığında. İnce bileklerde de rahatlıkla taşınabilecek olan saat, çeşitli renklerde gelecek.

IP68 sertifikasıyla gelen yani 1.5 metre suyun altında 30 metreye kadar kalabilen LG Watch Sport 1.38 inç OLED ekranla geliyor ve fantastik bir görüntü kalitesi sunuyor. Her ne kadar ekranı daima açık kalabilse de, bu şekilde bataryası hızla tükeniyor.

Gün ışığında da muazzam bir performans vadeden saatin şüphesiz en büyük avantajı Android Wear 2.0’ye sahip olması. LG Watch Sport’un diğer sistem özellikleri ise şöyle:

Snapdragon 2100 işlemci çipseti
1.1GHz hız
768MB RAM

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık