Football Manager 2015 Crash Dump Hatası ve Çözümü

Football Manager 2015 Crash Dump Hatası ve Çözümü

Son dönemlerde Football Manager 2015 oynayan kullanıcıların en çok sıkıntı yaşadıkları sorunlardan birisi Crash Dump hatası ve çözümü ile alakalı olarak sizerleri yazımız içerisinde bilgilendirmek istiyoruz. Son birkaç sene içerisinde bildiğimiz gibi bilgisayar oyunlarında ki gelişme herkesi ciddi anlamda memnun etti. Kısa süreli de olsa zamana yayılan ve insanların ilgisini çekmeyi başaran FM serisi, dünya menajerlik oyunu hayranları için mükemmel bir seçenek anlamına geliyor. Bu mükemmel oyunun 2015 sürümü ile alakalı olarak çeşitli sıkıntıların ortaya çıktığını biliyoruz.

Kurulum aşamasında sorunsuz bir şekilde işlemleri yapıyorsunuz ancak oyuna girerken Crash Dump Hatası alıyorsunuz değil mi? Oyunu internet üzerinden indiren herkes bu sorun ile mücadele etmek zorunda kalıyor bundan emin olabilirsiniz. Sizlere en kaliteli sonuçları verecek kesin çözüm yöntemini sunma amacındayım. Bu hatanın nedeni doğrudan CRACK FİX ve UYUMLULUK ile alakalı bir problem. Kısacası kurulum yöntemlerimiz son derece basit ve bir o kadar da ilgi çekici olacak arkadaşlarım. Şimdi detaylara geçelim.

Football Manager 2015 Crash Dump Hatası ve Çözümü

FM2015 Crash Dump Hatasının Çözümü

  1. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK Crack Fix dosyamızı RAR olarak indiriyoruz. (RAR ŞİFRESİ: www.bilisimcafe.net)
  2. Daha sonra dosyaları masaüstüne çıkarın. İlaç klasörü içerisindeki dosyaları FM2015 kurulu olduğu dizine atın. Dosyaları değiştirin.
  3. Daha sonra FM2015 simgesi üzerine sağ tıklayarak ÖZELLİKLER sekmesini seçin.
  4. Gelen ekranda UYUMLULUK alanına gidin.
  5. Uyumluluk modunu el ile seçin ve Windows 7 yapın.
  6. Daha sonra ayarları uygulayın ve YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR diyerek oyuna girin.

Tüm işlemleriniz bu kadar kolay. Bu sayede oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilecek ve FM deneyimi eşsiz bir şekilde yaşayabileceksiniz.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık