En İyi Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programları

Bilgisayarlarımızın güvenli açısından her zaman için en iyi antivirüs programları konusunda çok detaylı araştırmalar yapmamız gerekebilir. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde insanların beklentisini karşılayabilmek için ortaya sunulan yeni nesil yazılımların önemli bir çoğunluğu bilgisayarları ciddi anlamda kastığından dolayı sıktılar meydana gelebilir. Hal böyle olunca insanların farklı farklı program arayışları söz konusudur ve bunun için çevrelerinden de öneriler isterler. Bilgisayarları performans anlamında sıkıntıya sokmayacak ve hızlı çalışan virüs programları günümüz bilişim sektöründe en çok ihtiyaç duyduğumuz konulardan birisi olarak dikkat çeker.

Antivürüs yazılımlarının son birkaç sene içerisinde ulaştığı kapsam ve insanların merak ettikleri detaylar ile alakalı olarak bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. Özellikle ülkemizde o kadar geniş kapsamlı çalışmalar yapılıyor ki bu anlamda kafamızda herhangi bir soru işareti olmaksızın en iyi seçenekleri değerlendirebilme şansına da sahip oluyoruz. Peki sektörde kullanılması önerilen ve performans anlamında ki en iyi virüs yazılımları hangisidir biliyor musunuz? Bu anlamda sizleri bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

En İyi Antivirüs Programları

En iyi antivirüs programları ile alakalı olarak sunulan seçeneklerin zaman içerisinde mükemmel sonuçlar doğurması ve bu anlamda yeni şirketlerin de ortaya çıkması ile birlikte hitap edilen kitlenin genişlemesi aslında normal seçenekler doğurdu ancak son birkaç sene içerisinde özel şirketlerin yazılımlarında da görsel olarak olduğu kadar performans anlamında da çok ciddi gelişmeler söz konusu olmuştur. Aşağıda sizlere önem sırası belirtmeden en performanslı çalışan virüs yazılımlarından birkaç tanesini sıralamak ve fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz.

  1. TrendMicro Security
  2. AVG Antivirüs
  3. Microsoft Security Essentials
  4. Bitdefender
  5. ESED NOD32
  6. Kaspersky
  7. Comodo Firewall

gibi yazılımlar, son dönemlerde şirketler tarafınca kullanılan ve performans anlamında kesinlikle bir sorun çıkarmayan yazılımlardan birkaçı olarak nitelendirilebilir ve mükemmel seçenekler sunar.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık