Dokuyu Motor: Yedek Parça Merkezi

motosiklet aksesuar dokuyucuYoğun trafikte en pratik ulaşım aracı olan motosikletleri, arıza halinde Motosiklet Yedek Parça satan yetkili bayilerden orijinal parçalarla motosikletinizi tamir ettirerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir araçtır.

Motosikletin icadı 130 yıl öncesine dayanmaktadır. İlk bisikletin icadından sonra bisiklete motor konarak motorlu bisikletler haline getirildi. Tabi ki ilk motor benzinle değil buharla çalışıyordu, kömürle çalışan buhar sistemi ile çalışıyordu.  İlk benzinli motosiklet Gottlieb Daimler’in otomobilleri geliştirirken motorları bisikletler üzerinde motorları test ettiği sırada tesadüfen bulmuştur.

Bisiklet, motosiklet, Atv ve birçok ünlü motor parçasının tedarikçisi olan dokuyu motor kurumsal bilgileri şu şekilde.

Dokuyucu Yedek Parçaları

Firma ünvanı :Dokuyucu Dış Ticaret Ltd. Şti. (Dokuyucu Motor)

Kuruluş : 01.03.2013

Web Adresi : dokuyucu.com.tr

Adres : Etiler Mah. Adnan Menderes Bulvarı. Askeroğlu İş Merkezi No:63/A Muratpaşa / ANTALYA

Telefon : 0242 322 30 10

1885 yılında Daimler Reitwagen adı erilen ilk motosiklet piyasada yerini almıştır. O günlerden bugünlere kadar gelişerek şimdiki halini almıştır. Motosikletler şehrin kalabalık trafiğinde pratik ve hızlı bir çözümdür. Birçok şehir içi kuryelik yapan firma pratik ve hızlı olmasından dolayı motorlu kurye ekipleri ile çalışmaktadırlar.

Motosikletlerin üretimine eş olarak her yeni çıkan markada Motosiklet Yedek Parçaları üretimi de yapılmaya ve satılmaya başlanır. Motosikletlerde oluşabilecek arızaların sonucunda bazı parçaların değişmesi gerektiğinde firma yedek parça üreterek anlaşmalı yetkili servis ve bayilere bu ürünleri pazarlamaktadır.

Motosiklet Yedek Parça Orijinal Olması Önemlidir!

Her sektörde aslının taklit ürünleri daha ucuz fiyattan piyasaya sürülmektedir. Biraz daha ucuz diye tercih edilen bu sahte ürünler çok kısa sürede yine arıza yaparlar ve kullanıcıya bu daha fazla maliyete mal olur. Bu nedenle asla orijinal Motosiklet Yedek Parça almaya özen gösterilmelidir.

Seyahat esnasında motor hızını almışken oluşacak bir arıza istemeden kazalara yol açabileceğinden asla orijinal parçalardan ödün vermemek gerekir. Motosiklet oldukça fazla tercih edilen bir araç türü olduğundan çeşitli firmalar motosiklet üretimine başlamışlar ve markalar yaratmışlardır.

Ayrıca yazımıza son vermeden son bir uyarı da bulunmak isteriz. Motosiklete yolcu olarak da binseniz mutlaka kask kullanmanız gerekmektedir. Motosiklet kazalarındaki ölümlerden büyük çoğunluğu kasksız motosiklet kullanılmasından dolaydır. Motosiklet yedek parça konusu bu anlamda büyük önem arz etmektedir.

Bir önceki yazımız olan CloudFlare Nedir ve Nasıl Kullanılır ? başlıklı makalemizde Cloud Flare ipuçları, Cloud Flare nasıl kullanılır ve Cloud Flare Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ