Blogger Temaları

Blogger Temaları

Hazır sistemlerde Blogger temaları adı altında son birkaç dönem içerisinde o kadar ciddi bir talep durumu söz konusu ki insanların bu anlamda değerlendirebilecekleri seçeneklerin sayılarında da çok ciddi bir artış söz konusu oldu. Türkiye, bilişim sektörünün adeta yatırım merkezi haline geldi ve son birkaç sene içerisinde Google şirketi için de çok büyük bir pazar oldu. İçerik yönetim sistemleri sayesinde artık isteyen herkes ücretsiz olarak bir web sitesi sahibi olabiliyor ve bu sayede ciddi anlamda rahat ediyorlar. Blogger, Google şirketinin ücretsiz olarak insanlara sunduğu gelişmiş bir yapı durumunda.

Blogger temaları sayesinde artık istediğiniz hemen hemen her içerikte ücretsiz bir web sitesi oluşturabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde insanların beklentilerine yönelik tema tasarlayan kişilerin sayısında ki ciddi artış, aslında sektörel rekabetin de en önemli unsurlarından birisi durumunda. Bugün web sitesi kavramının hızlı bir şekilde yaygınlaşmasında ki en önemli etkenlerden birisi de kuşkusuz ki içerik yönetim sistemleri olarak bilinir.

Blogger Temaları

Blogger sistemi, Wordpress sistemine nazaran daha da kısıtlı ancak zaman içerisinde insanların beklentilerine daha kısıtlı bir şekilde cevap vermiş olsa da yine de en çok tercih edilen sistemlerden birisi durumunda. Günümüz SEO uygulamalarında özellikle paravan blog mantığı için fazlası ile tercih edilen ve Google şirketinin kendine ait bir sistemi olduğundan dolayı daha da güvendiği Blogger, zaman içerisinde ki, yaygınlık düzeyini çok daha ciddi bir şekilde yaygınlaştırmış durumda.

Blogger temaları ile alakalı olarak internet üzerinde araştırma yaptığınızda ücretli ya da ücretsiz olmak üzere birçok farklı tema seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Blogger, diğer içerik yönetim sistemlerine nazaran tema bakımından XML altyapısını tercih ediyor. Günümüzde içerik sistemleri genellikle PHP altyapısını tercih ediyor ancak Google kendine ait olan bu sistemi XML üzerine kurmuş ve her zaman olduğu gibi yine farkını ortaya koymuştur.

Blogger temaları bulmak, Google arama motorunda bir araştırmaya bakıyor. Araştırma akabinde ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı sektörden ve içerikten temaları bulabilme şansına da sahip olacaksınız.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık