En Ucuz Baskılı Koli Bandı Burada Satılıyor

Koli bandı denildiğinde akla gelen ilk çeşit olarak baskılı koli bandı şu an pek çok sektörün yanı sıra koli ve ambalajlama hizmetini gerçekleştiren birimlerin bulunduğu işletmelerde de oldukça fazla tercih edilmektedir. Talep fazla olunca firmalar için toptan satışı gerçekleştiren bu bantları da en uygun bir şekilde satın almak söz konusu olmaktadır. Bunun için güvenilir firmaları bulmak gerekiyor. Bu bağlamda baskılı koli bandı satışı yapan, en ucuz fiyat prensibiyle hareket eden firmalara değinmeden önce, bu bandın ne derece tercih edildiğini, baskılı koli bandı nedir ve nerelerde ne için kullanılır kısaca bir şekilde değerlendirelim.

 

Baskılı Koli Bandı Nedir? Neden Çok Satılıyor?

Baskılı koli bandıStandart bir koli bandı ile kıyaslama yaptığımızda farkını daha iyi anlayabileceğimiz ve gözlemleyebileceğimiz baskılı bantlar herşeyden önce emniyet sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. Nitekim bu bantların kullanıldığı ve kullanım için uygun olduğu sektörlerin başında kargolama, kolileme ve benzeri ulaştırma ile ilgili sektörler gelmektedir. Ambalajlama işlemlerinde kullanılabilecek pek çok koli bandı çeşidinin kullanılması söz konusu iken baskılı bantın kullanılmasının özel nedeni ise bu bant ile ambalajlanan kargoların müşteriye kadar emniyet sağladığıdır. İstenmeyen kişilerin koliyi açmaya çalışması durumunda banda verecekleri zarar, baskılı bantlarda çok rahat bir şekilde gözlemlenir. Nitekim bu bandın yırtılarak yada yerinden çıkartılarak ambalaj üzerinden alınması durumunda tekrardan hasarsız olarak bantlanması olanaksızdır.

 

İşlevselliği bakımından çift taraflı bant kullanımını anımsatsa da, çift taraflı bant özellikle de iki farklı yada aynı nesnenin birbiriyle güçlü ve montaj gerektirmeden kenetlenmesini sağlayan güçlü bir bant olması işlevselliği ile baskılı bantlardan çok daha farklıdır. Esasında ise koli bandı çeşitleri genel olarak farklı alanlarda ve dolayısıyla da kolileme alanı dışında pek çok nesneler için de kullanılabilmektedir.

 

En Uygun Baskılı Koli Bandı Nerede Satılıyor?

Bant ve çeşitlerinin satışını yapan pek çok firma var. Her bir firma için fiyat araştırması yapmak olanaksızdır. Bilgi edinebileceğiniz bir web sitesi olan ve uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren Bant House şimdiye kadar bilinen en uygun fiyatlı koli bandı satışlarını yapan firmadır. Tüm Türkiye’de müşterilerinin her çeşit bant ihtiyacını karşılayan bir firma olarak web sitesi http://www.banthouse.com/ üzerinden de sağladığı hizmetleri kolay bir şekilde görebilirsiniz.

 

Bir diğer bant çeşitlerinden birisi olarak ise maskeleme bandı sadece kolilerin maskelenmesi değil, aynı zamanda farklı türden eşyaların da maskelenmesini sağlamaktadır. Bu işlevselliği ile günümüzde onlarca farklı sektörlerde kullanılan bir bant olma özelliğindedir. Maskeleme bandı satın almaya karar verdiğinizde de yine güvenilir ve uygun fiyat satış hizmeti sağlayan bir firma kadar aynı zamanda kaliteli marka satışı yapan firmalara da önem vermelisiniz.

Bir önceki yazımız olan CloudFlare Nedir ve Nasıl Kullanılır ? başlıklı makalemizde Cloud Flare ipuçları, Cloud Flare nasıl kullanılır ve Cloud Flare Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ