7 İnç Telefon Blu Studio 7.0

Akıllı telefon teknolojileri o kadar ilerledi ki son dönemin en çok ilgi çeken cihazı Blu Studio 7.0 isimli mükemmel cihaz ortaya çıktı. Artık büyük kasalı telefonlar o kadar fazla ilgi görmeye başladı ki artık adını hiç duymadığımız markalar bile sektör içerisinde varlığını herkese kanıtlayabilmek için yeni nesil büyük kasalı cihazlar üretmeye başladılar. Hal böyle olunca yeni nesil cihazlardan ziyade kasa yapısına önem veren insanlara sunulacak yeni nesil cihazlar ortaya çıkarılıyor diyebilmemiz de mümkün hale geliyor.

7 İnç telefondan bahsediyorum sevgili okuyucular. Bu cihaz dikey bir tablet boyutunda üretilmiş neredeyse ve Galaxy Note serisinden tam 1,5 İnç daha büyük bir şekilde tasarlandı. Cihazın kasa yapısı ve özellikleri çok önemli bir kitleye hitap edebilmek için en etkin fikirler ile geliştirilmiş. Fiyat anlamında da çok uygun seçenekler ile gelmesini beklediğimiz bu sistemin sadece kasa yapısı bile gündem içerisinde yer almaya yetecek nitelikte. Hal böyle olunca yeni nesil seçenekler çok daha önemli sonuçları beraberinde getiriyor.

7 İnç Telefon Blu Studio 7.0

7 İnç Telefon Blu Studio 7.0

Cihazın teknik kapasitesi kasa yapısı kadar ilgi çekici olmasa da bu tarz ürünleri kullanmak isteyen insanlar için birçok farklı şekilde geliştirilmiş olan mükemmel bir model olarak da dikkat çekecek gibi görünüyor. Siz değerli okuyucularımızı bu anlamda bilgi sahibi yapmak ve donanımsal verilerini incelemeniz için aşağıdaki tüm bilgileri derledik;

 1. 1.3 GHz MediaTek İşlemci Modeli
 2. Mali 400 GPU Grafik İşlemcisi
 3. 169 PPİ Yoğunluk 1240×600 Çözünürlük Ekran
 4. Android 4.4.2 KitKat İşletim Sistemi
 5. 5 Megapiksel Arka, 2 Megapiksel Ön Kamera
 6. 1 GB RAM Bellek
 7. 8 GB Dahili Depolama Alanı
 8. 32 GB MicroSD Desteği

özellikleri ile ortalama bir telefon olduğunu bizlere kanıtlıyor. Cihazın 149 Dolar gibi bir fiyattan satılmasını bekliyoruz ve kısa zaman içerisinde ülkemize girebileceğini düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note Edge Çıkış Tarihi ve Fiyatı başlıklı makalemizde samsung galaxy note edge, samsung galaxy note edge çıkış tarihi ve samsung galaxy note edge satış fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Volkan Kalkan dedi ki:

  Oldukça kullanışlı bir telefon aslında. Yazılım yada grafiği yüksek ürünler kullanmayacaklar için bence oldukça ideal.. Fiyatı da oldukça uygun. Benim şahsi görüşüm böyle; başka arkadaşlar ne düşünür bilemem.

 2. Serhat Ölmez dedi ki:

  arkadaş asus zenfone 6 var onu bile cebime zor sığdırıyorum. 6 inç, bu 7 inçlik telefon bildiğin tablet gibi bir şey olsa gerek. büyük telefon sevenler kullanabilir. ancak erkeklerin pek alacağını sanmam. daha çok bayanlar bu tarz telefonları alır. çünkü onların ceplerine koyma gibi bir derdi yok. yanlarında her zaman çanta taşıyorlar. 🙂

 3. Murat Kaya dedi ki:

  Böyle telefon mu olur arkadaş. Hangi cebe sığacak çok merak ediyorum. Çanta taşımak lazım yanında. Ama hastaları da çok bu arada. Note 3 bile çok büyük geliyor bana.

 4. Derya Atalay dedi ki:

  Cepler küçülecek derken giderek büyüyor. İlginç bir durum.

 5. Elif Su dedi ki:

  5 inç telefon kullanıyorum da aşırı büyük geliyor, 7 inç telefonu düşünemiyorum. Alsak bu cihazı nasıl taşıyacağız.

BİR YORUM YAZ